Sık Sorulan Sorular Title

SSS

welcome to shop go url.

SIK SORULAN SORULAR

Ehliyeti ne kadar sürede alabilirim ?
B sınıfı ehliyet için toplam 2 - 2,5 ay sürede ehliyetinizi almış olursunuz. A, A2 sınıfı ehliyet için önceden alınmış sürücü belgesi varsa (B Sınıfı vb.) 1 - 1,5 ay içinde kursiyer ehliyetini almış olur. Ancak hiç ehliyeti yoksa ve direk motor ehliyetine başvuruyorsa 2 - 2,5 ayda ehliyetinizi alabilirsiniz.
E-Sınav (Teorik Sınav) Ödemesini Nereden Yapmalıyım ?
Teorik sınav ödemelerini Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ATM'den ya da mobil uygulama üzerinden yatırabilirsiniz.
B Sınıfı Ehliyette Otomatik-Manuel Farkı Nedir ?
B sınıfı manuel ehliyet aldığınız takdirde otomatik ve manuel aracı birlikte kullanabilirsiniz ancak B sınıfı otomatik ehliyet aldığınızda yalnızca otomatik vites araç kullanabilirsiniz.
Direksiyon Sınav Ücretini Nereye Yatırmalıyım ?
Direksiyon sınav ücretinizi sınav tarihiniz belli olduğunda sürücü kursunuza ödüyorsunuz, kurs sizin adınıza sınav ücretinizi İlçe Milli Eğitim Bakanlığına yatırıyor. Bu şekilde direksiyon sınavına girmeye hak kazanıyorsunuz.
Kursa ne zaman yazılabilirim ?
Her ayın 10'nunda yeni grup açılışı olur bu yüzden her an kayıtlarımız devam etmekte. Örneğin Mart grubuna kayıt olmak istiyorsanız 10 Mart tarihinden önce kursa yazılmalısınız. 10 Mart tarihinden sonra kayıt olursanız Nisan grubunda yer alacaksınız.
Direksiyon Ders Saatlerimizi Nasıl Ayarlıyoruz ?
Teorik sınavı geçip direksiyon derslerinizi almaya hak kazandığınızda sizi arayıp ders programınızı sizinle birlikte belirliyoruz.
Teorik Ders Saatleri Nelerdir ?
Her ayın 10'u ve 17'si saat 18:00-20:40 arasında teorik derslerimiz vardır. Teorik dersler sabit ve eğitim yüz yüzedir.
Tıkla Ara!